Kontoret Uppsala

Adress
Stångjärnsgatan 15
753 23 Uppsala

Telefon: 018-30 20 54
E-post:uppsala@alviksmaleri.se

se karta till Alviks Måleri i Uppsala


Bergström Anna
Kvalitets- och miljöarbete
018 - 472 16 05
anna.bergstrom@alviksmaleri.se
Bergström Mårten
Kalkyl / kvalitet och miljö
018 - 472 16 01
marten.bergstrom@alviksmaleri.se
Hagström Fredrik
VD och delägare
018 - 472 16 03
fredrik.hagstrom@alviksmaleri.se
Jansson Leif
Projektledare
018 - 472 16 02
leif.jansson@alviksmaleri.se
Neumann Leif
Arbetsledare
018 - 472 16 04
leif.neumann@alviksmaleri.se

Kontoret Stockholm

Besöksadress Postadress
Ranhammarsvägen 9 Box 110 33
Bromma 161 11 Bromma

Telefon: 08-704 75 80
Fax: 08-80 82 30
E-post:info@alviksmaleri.se

se karta till Alviks Måleri i Stockholm

Andersson Daniel
Försäljningschef och delägare
073-660 61 03
daniel.andersson@alviksmaleri.se
Bergström Mårten
Kvalitets- och miljöansvarig
018-472 16 01
marten.bergstrom@alviksmaleri.se
Carlberg Urban
Arbetschef och projektledare
073-660 61 05
urban.carlberg@alviksmaleri.se
Gidlund Michael
Projektledare
073-660 61 07
michael.gidlund@alviksmaleri.se
Grahn Örjan
Lärlingsansvarig
073-660 61 06
orjan.grahn@alviksmaleri.se
Hedström Svante
Kalkylator
073-660 61 89
svante.hedstrom@alviksmaleri.se
Jonsson Lars-Erik
VD och delägare
073-660 61 01
lars-erik.jonsson@alviksmaleri.se
Liljefors Lina
Inredningsarkitekt
073-660 61 12
lina.liljefors@alviksmaleri.se
Olsson Joachim
Projektledare
073-660 61 73
joachim.olsson@alviksmaleri.se
Pettersson Stefan
Projektledare
073-660 61 70
stefan.pettersson@alviksmaleri.se
Rundin Magnus
Projektledare
073-660 61 71
magnus.rundin@alviksmaleri.se
Sundh Kenneth
Projektledare
073-660 61 02
kenneth.sundh@alviksmaleri.se
Vidman Robert
Arbetsledare
073-660 61 67
robert.vidman@alviksmaleri.se
Åkerblad Lollo
Ekonomichef
073-660 61 16
lollo.akerblad@alviksmaleri.se